המאיץ

מאיץ Made in Jaffa הנו מאיץ היזמות היפואי הראשון מסוגו אשר נותן ליפואים צעירים את ההזדמנות להגשים את החלומות שלהם ואת הכלים להפוך אותם לעסקים רווחיים. המאיץ בנוי מתכנית מקצועית אשר מלווה את המיזמים משלב הרעיון ועד הפיכתו למציאות, וזאת באמצעות הרצאות  מומחים וליווי מקצועי של מנטורים בכירים מהתעשייה. מעבר לכל, נותן הזדמנות ליזמים להיות חלק מהאקוסיסטם התל אביבי.

הצוות

יערה כהן

מנהלת המאיץ

בדווי פרא

רכז קהילה

חולוד עיוטי

מנהלת התכנית

מנטורים

יואב אחיעם

זוהר שטיין

רונן פריימן

זאב בלומנצויג

שלמה פרגמנט

גלעד פישר

אורן סנובסקי

פאדי אלעוברה

מאיה פטקביץ

היזמים

אלה זהרנו

ג׳ורג׳-מנסור

יונס-פרא

יוסף-חרוב

נור דסוקי

מרווא ונידאל

המיזמים

תהליך הירידה במשקל אצל ילדים הינו תהליך ארוך הדורש הרבה תמיכה ומעקב עבור הילד והוריו. דיאטניות העובדות עם ילדים עם עודף משקל נתקלות בפער בין ציפיות ההורה לציפיות הילד שגורמות לירידה במוטיבציה ונשירה מהתהליך. כמו כן לדיאטניות אין יכולת מעקב ומדידה אחרי המאמץ שהילד עושה בין מפגש לשני. המוצר שלנו מאשפר לדיאטנית לקבל מידע אמין אודות המאמץ הגופני של הילד, מעדכנת את ההורה בהתקדמות בנו ומדריכה אותו כיצד לפעול, ושולחת מסרונים לילד שמחזקים אותו על מאמציו.

מרוא אבו סוחון עבד אלגאפר ונידאל עבד אלגאפר

 www.enerjr.com
Marwa.as86@gmail.com

מרווא ונידאל

TeachUp היא פלטפורמה אמינה, מקצועית, קלה ונגישה ביותר עבור תלמידי בתי הספר שזקוקים לליווי ועזרה אישית בלימודים . היא מציעה מגוון רחב של מורים פרטיים עם מידע אמין. ב-”TeachUp”  מאמינים שכל מה שתלמיד צריך , זה אדם אחד שיאמין בו על מנת להצליח. המורים הפרטיים שהפלטפורמה מציעה הם אנשים מוכשרים שנותנים את השירות הטוב ביותר המותאם באופן אישי לכל תלמיד ותלמיד ומהווים מודל לחיקוי עבורם.

פינאר אבו חצירה

www.teachup.co.il
0549301317
teachup2018@gmail.com

פיניאר אבו חצירה

JAFFA am הינה חברה לתועלת הציבור למען תיעוד והנצחה של סיפורי הקהילות ביפו באמצעות יצירת סרטים וחשיפה של חומרי ארכיון אודיו ויזואליים. יפו הינה אחת מערי הנמל העתיקות ביותר בהיסטוריה והצגתה במדיה חזותית, חדשה ואינטראקטיבית תאפשר לכלל החברה הישראלית וגם מחוצה לה, לשמוע את מגוון הקולות של הקהילות ביפו ובנוסף, להעלות לתודעה הציבורית את החשיבות בהכרת התרבויות השונות החיות זו לצד זו לאורך שנים. התקווה היא ליצור הבנה טובה יותר, לקירוב בין התושבים הערבים והיהודים ואולי גם אפשרות לשיח חדש שמבקש לחבר את הצופים לסיפורו של האחר ולקבלו כפי שהוא.

ג'ורג' מנצור ואלה זהרנו

jaffaam@gmail.com

ג׳ורג׳-מנסור

אלה זהרנו

טכנולוגיה תופסת מקום רב בחיי היומיום של כולנו, ובפרט בקרב נוער, מה שמשפיע גם על אורח החיים שהם מנהלים מבחינה בריאותית, המתאפיין בין היתר בפעילויות סטטיות כמו צפיה בטלויזיה, משחקי מחשב ושינה (אורך חיים יושבני). challenge meet and beet היא אפליקציה חווייתית המציעה אתגרים ותחרויות על בסיס שבועי/חודשי, המבוססים על ממשק בין העולם הווירטואלי לעולם הפיזי וכוללים חיבור למשתתפים נוספים. התחרויות והאתגרים נושאי פרסים וכך מגבירים את רצון המשתתפים לעמוד באתגר.

יונס פרא

יונס פרא

שחקן esports ישראלי מתמודד כיום עם מספר בעיות, כשהעיקריות ביניהם הן בעיות חיבור שנגרמות עקב מרחק משחקנים בחו"ל ואתגר במציאת שחקנים וטורנירים ישראלים כתוצאה מהיעדר קהילת esports מוסדרת בארץ. מטרתנו היא לאגד את קהילת הגיימרים התחרותיים במקום אחד בו יוכלו להתחרות בליגת גיימינג ישראלית שבעתיד תהווה בסיס להשתתפות בטורנירים בינלאומיים ותאפשר לגיימרים התחרותיים להתחרות על בסיס יומי ברמות הכי גבוהות בישראל.

יוסף חרוב, איסמעיל חרוב, מוחמד עראר

Www.gamevision.co.il
info@gamevision.co.il

יוסף חרוב

איסמעיל חרוב

מוחמד עראר

תכנון החתונה דורש מאמץ גדול והשקעה לא קטנה הכוללת בחירת ספקים כמו  אולם, שמלה, איפור, עיצוב, קייטרינג,DJ /להקה ועוד. Farhity فرحتي הינה פלטפורמה ייחודית הפונה לקהל הערבי בארץ, אשר מאגדת את הספקים ונותני שירות לחתונות והכל במקום אחד נוח וקל לשימוש.

מרואן סטל

Marwan.satel@gmail.com
Facebook: farhity

מרוואן-סטל

המסורת העתיקה של מספרי הסיפורים מאז ומתמיד היוותה כלי לעיצוב ערכים וחיזוק השייכות הקהילתית. תרבות זו הולכת ונכחדת. ״אל חכוואתי״ עושה שימוש בסיפורים הייחודיים מהמסורת כדי לעצב ערכים של מוסר עבודה ומשפחה אצל ילדים ובני נוער, לספר את מעשיות הגבורה, נדיבות, תקווה וטוב-הלב בבתי ספר ותאטראות. השאיפה העיקרית  של הפרוייקט הוא להחזיר תחושת גאווה ולהחדיר רוח התנדבותית בדור הצעיר.

הדס לזרוס, נור דסוקי

Facebook.com/hakawatti
Alhakawati1@gmail.com
Instagram: alhakawati_alyafi

מרווא ונידאל

נור דסוקי

בעידן בו קל יותר להתחבר לנייד מאשר לשכן פרויקט נחליאלי מציע אלטרנטיבה טכנולוגיה קהילתית. לאחר 8 שנים של עשייה חברתית, מפגשים עם פעילים, עובדי עירייה ועמותות, נכתבה תיאוריה והמושג מודל עבודה. למה קהילה ? מה היא קהילה אורבנית ? ואיך מפתחים קהילה בשכונות מגורים ? אלו רק חלק מהשאלות בהם עוסק הפרויקט. פרויקט נחליאלי מנגיש את הידע שנאסף באמצעות: הרצאות, סדנאות וליווי קהילתי.

אופיר אליהו

054-6738456
Oe8456@gmail.com

אופיר אליהו

סגירת תפריט